Kontaktinformasjon

Postadresse
Ungdom og Fritid
Postboks 9024 Grønland
0133 Oslo

Besøksadresse
Grønland 10
0188 Oslo

+ 47 22 05 77 00

Ansatte

André Ruud

Generalsekretær

leder@ungdomogfritid.no

+47 483 15 287

Marit Bredesen

Seniorkonsulent kultur

marit@ungdomogfritid.no

+47 483 15 283

Henriette Øyan

Teamleder prosjekt og utvikling

henriette@ungdomogfritid.no

+47 483 15 285

Morten Fredriksen

Organisasjonskonsulent

morten@ungdomogfritid.no

+47 483 15 286

Linn Hattvang

Kurskoordinator

hattvang@ungdomogfritid.no

+47 483 15 288

Ingvild Christensen

Konsulent

christensen@ungdomogfritid.no

+47 959 13 484

Marie Lunde

Gamingkonsulent

marie@ungdomogfritid.no

+47 483 15 282

Adrian Salihu

Kommunikasjonskonsulent (vikar)

adrian@ungdomogfritid.no

+47 483 15 284

Marianne Kjærstad

Administrasjonssekretær (vikar)

marianne@ungdomogfritid.no

+47 940 75 275

Thea Juell

Samfunnskontakt og internasjonalt ansvarlig

thea@ungdomogfritid.no

+47 952 12 353

Linn Ersland

Teamleder drift og organisasjon

linn@ungdomogfritid.no

+47 483 15 280

Henriette Bendiksen

Kommunikasjonsansvarlig (i permisjon fra 24.09.21)

bendiksen@ungdomogfritid.no

Hanna Huseklepp

Administrasjons- og organisasjonssekretær

hanna@ungdomogfritid.no